EKOLOGICKÝ KONTAJNEROVÝ DOM POPUPHUT 13.2M²

Cena: 30,980.00 
Finance option

PopUpHut je ekologický záhradný domček vyrobený z recyklovaných lodných kontajnerov. Kontajnery nie sú roztavené, ale recyklované prispôsobené na kontajnerové domy. Robustný a odolný materiál je vystužený a revitalizovaný prírodnými materiálmi, ktoré nielen vyzerajú skvele, ale sú odolné a pomáhajú chrániť životné prostredie.

Popuphut je dokonalé útočisko v záhrade. Ten istý dom pre veľmi rôzne typy použitia! Či už potrebujete štúdio kanceláriu, ateliér, záhradnú obývačku, domček pre hostí, súkromné ​​fitnescentrum alebo dokonca domáce kino: voľba je na vás! V skutočnosti je veľmi modulárny a univerzálny. Domček je zateplený a pripravený na celoročné použitie.

PopUpHut sa môže pohybovať s vami. Pretože má štandardný rozmer kontajnera a dá sa  ľahko prepravovať. Ak sa teda rozhodnete predať svoj dom, alebo kúpiť nový, môžete si so sebou vziať kúsok domova. Predaj vášho kontajnerového domu je tiež veľmi jednoduchý, ak si to rozmyslíte, alebo ak náš malý domček už nebude vyhovovať vašim požiadavkám.

Dostupné u nášho dodávateľa

Terasový Modul 1,8 x 2m

This must be a number!

Katalógové číslo: G0333 Kategórie: ,

Popis

Rozmery: 6,03 x 2,48 m
Celková výška: 2,59 m
Vnútorná plocha: 13,2 m²
Celková plocha 14,6 m²
Objem: 32,12m³
Hmotnosť: 4100kg
Dodanie: Dodáva sa plne zmontované

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “EKOLOGICKÝ KONTAJNEROVÝ DOM POPUPHUT 13.2M²”