Prečo sme si istý kvalitou našich drevostavieb?

Naše drevostavby majú prémiovú kvalitu spracovania a všetkých jej súčastí už v štandarde. Zákazníkov vždy upozorňujeme, aby sa pri výbere sústredili aj na detaily. Pretože vieme, že pekne vyzerajúci domček ešte nie je všetko, ale dôležitá je kvalita celku. Stručný prehľad benefitov našich drevostavieb si môžete pozrieť nižšie.

German made tilt & turn systems with multi locking points Dverové a okenné kovania nemeckej výroby. Okná sa dajú vyklápať a otvárať viacerými spôsobmi, čím dodávajú vyšší užívateľský komfort a dlhú životnosť i počas každodenného používania. Toughened safety glass in doors and windows Tvrdené bezpečnostné sklo vo dverách a oknách zaručuje dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť. Tvrdené sklo je päťkrát pevnejšie ako bežné sklo. V prípade silného nárazu sa tvrdené sklo rozpadne na malé tupé kúsky a nerozbije sa na ostré črepiny ako bežné sklo. To výrazne znižuje šance na akékoľvek zranenie, zatiaľ čo bežné sklo sa naopak rozpadá na dlhé ostré kusy a môže spôsobiť vážne zranenia.
Double glazed doors and windows with aluminum rain Dvojité zasklenie vo dverách aj oknách s hliníkovým parapetom proti stekajúcej vode. Okná s izolačným dvoj-sklom výrazne zvyšujú odolnosť voči poveternostným a teplotným vplyvom a umožňujú tým používať domček aj v chladnejších obdobiach. Najmä s aplikáciou nášho dodatočného zaizolovania podlahy a strechy. Pri použití jednoduchého vykurovania sa teplo v domčeku udrží aj počas chladných mesiacov. (okná s izolačným dvoj-sklom sú  zahrnuté vo všetkých drevostavbách s hrúbkou steny 44 mm a viac). European made door hardware, door handles and locks Dverové a okenné kovania a kľučky vyrobené v Európe s vynikajúcou kvalitou a funkčnosťou odolné pre dlhodobé každodenné používanie.
Metal storm braces and in-wall strengthening rods Závitové tyče naprieč oporných stien poskytujú lepšiu stabilitu a spevňujú konštrukciu stavby, čím zamedzujú dodatočným posunom masívnych dosiek v stenách. Aj pri pracovaní dreva vplyvom vlhkosti sa nestane, aby sa steny drevostavby posúvali. Stačí dotiahnuť spodné skrutky a stena bude opäť stiahnutá.  (súčasťou všetkých drevostavieb s hrúbkou steny 44 mm a viac). Massive roof construction Masívna konštrukcia strechy s minimálnou nosnosť strechy 120-200 kg / m2 pri všetkých našich drevostavbách.  Zabezpečuje, aby bola Vaša drevostavba stabilná, vydržala roky pri každom počasí, či je sneh, alebo silný vietor a hlavne, aby montáž či údržba strechy bola vždy bezpečná.

Massive roof construction ensures minimum 120-200 kg / m2 roof load capacity for all our timber cabins and make sure your cabin is stable and last for years to come.

Factory impregnated foundation frame Impregnované základové hranoly pre okamžitú inštaláciu. Aby sa naše drevostavby mohli hneď po doručení začať stavať, sú naše základové hranoly napustené ochrannou látkou proti plesniam a škodcom. Ostatné drevené plochy sa ošetria popri a po zmontovaní. Týmto šetríme čas a zaručujeme kvalitné základy pod drevostavbou, ktoré sa už po dokončení ošetrovať nedajú. Factory impregnated terrace boards Terasové dosky impregnované vo výrobe. Dodávame terasové dosky už dopredu naimpregnované, aby boli pripravené na okamžitú montáž, čím šetríme čas strávený pri montáži a ručíme za kvalitu impregnácie.
Slow grown dense Nordic spruce Všetky časti našich drevostavieb sú vyrobené zo starostlivo vybraného pomaly rastúceho severského smreku, ktorý sa vyznačuje vyššou pevnosťou a tým aj predlžuje životnosť drevostavby v porovnaní s bežne používaným smrekom zo stredu Európy. Weatherproof packaging Ochranný obal odolný voči poveternostným vplyvom chráni Vašu drevostavbu pred vlhkom, slnečným žiarením, UV a inými poveternostnými vplyvom. Pretože sme si vedomí, že nie každý zákazník začne s montážou drevostavby hneď po doručení, tak sme sa rozhodli zabaliť balíky tak, aby mohli ostať vonku aj niekoľko týždňov.
Over twenty years of experience Viac ako dvadsať rokov skúseností s projektovaním a výrobou drevostavieb. Vďaka bohatým skúsenostiam s výrobou a montážou našich drevostavieb, neustále zlepšujeme konštrukčné prvky aby sme vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom. 5 ročná záruka priamo z našej výroby na všetky drevené komponenty.