Altánky a Prístrešky

Keď hovoríme o kráse vo Vašej záhrade, nič sa nevyrovná dobre zdobenému drevenému altánku. Táto prekrásna stavba sa dá využiť mnohými spôsobmi. Záhradne altánky a besiedky sú perfektné miesto pre posedenie pri grilovaní, odpočinku v záhrade, prípadne ako sedenie k vonkajším vkrivkám, alebo inej vonkajšej aktivite.

Obsah balenia drevených altánkov

Naše záhradné altánky sú vyrobené z prvotriedneho severského dreva, balenie obsahuje masívne stĺpy o hrúbke 120 x 120 mm, základové hranoly, predpripravené časti strechy a podlahy, balustrádou a strešnou lepenkou.

V našej rade drevených záhradných altánkov môžete nájsť malé šesťhranné altánky a rovnako tak aj veľké osemhranné altánky do 15 m². Aby ste ochránili vašu drevostavbu a tá Vám vydržala veľa rokov, odporúčame použiť certifikované ochranné prostriedky na drevo. Jedným z najlepších spôsobov je nafarbiť váš drevený altánok, alebo akúkoľvek inú drevenú záhradnú stavbu náterom vašej obľúbenej farby a ponechať prírodný drevený vzhľad. Nezabudnite sa pozrieť na našu ponuku prémiových strešných šindľov. Môžete si vybrať niekoľko rôznych farieb a štýlov. Vyberte si perfektný štýl strechy pre Váš altánok. Farby, strešná krytina a dekorácie sú extrémne dôležité detaily pre dosiahnutie najlepšieho konečného výsledku. Korunujte vašu záhradu výnimočným altánkom.

Všetky tieto drevené stavby sú rýchlo a ľahko zmontovateľné. Väčšina z nich je projekt na jeden až dva dni a na montáž postačujú dve osoby.