Drevené garáže a prístrešky

Pokiaľ hľadáte robustnú, kvalitnú a trvácu drevenú garáž, tak ste na správnom mieste. Vitajte vo svete, kde kvalita a trvácnosť sú na prvom mieste. Všetky naše drevené garáže, alebo prístrešky na autá sú vyrobené z prvotriedneho severského dreva. Hrúbka stien začína od 40mm a väčšie garáže majú steny o hrúbke – 70mm. Sme si istí kvalitou našich výrobkov a preto na všetky naše drevostavby dávame 5 ročnú záruku. Pokiaľ sa rozhodnete postaviť  garáž z našej ponuky svojpomocne, tak vďaka návodu a precízne pripraveným montážnym komponentom, bude práca dvom ľuďom trvať približne dva až štyri dni.

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Drevený zrub, z predpripravených dielcov je najdostupnejší a najrýchlejší spôsob montáže vašej vlastnej drevenej garáže. Ceny za decentné drevené garáže začínajú na 3000 eurách. To je minimum pre získanie všetkých potrebných detailov a komponentov. Navyše potrebujete dobrý a stabilný základ a môžete zvážiť našu montážnu službu v závislosti na vašich montážnych schopnostiach a čase, ktorý máte k dispozícii. Cena betónového základu vrátane materiálov a práce sa pohybuje okolo 1500-2200 eur a použitie profesionálov pre montáž garáže bude stáť približne 900-1250 eur. Keď vezmeme do úvahy všetky vyššie uvedené ceny, čo znamená, že všetko čo stačí urobiť je objednať drevenú garáž vášho výberu a nechať všetko ostatné na profesionáloch, môžete si postaviť vašu garáž do 6000 eur.

Naše drevené garáže z rady Hansa sú drevostavby s moderným vzhľadom a vynikajúcou kvalitou spracovania dreva.

Nie je jednoduchší spôsob postavenia vlastnej drevenej garáže, alebo aj dvojitej garáže než si kúpiť jeden z našich vysoko kvalitných zrubov. Najlepším základom pre drevenú garáž je betónová doska. Prípravu betónových základov odporúčame radšej prenechať profesionálom. Všetko ostatné si väčšina z nás dokáže urobiť sama.

Naše garáže sú konštruované z pevných drevených dosiek s hrúbkou 44 mm, impregnovaných základových hranolov, okien s dvojitým zasklením, steny sú spevnené kovovými tyčami, na strechu sú použité hrubé strešné dosky a kovové búrkové výstuže. To všetko je obsiahnuté v základnom balení spolu so strešnou lepenkou, kovaniami, spojovacím materiálom a samozrejme vrátane veľmi detailného montážneho manuálu. Tieto drevené stavby môžu byť ľahko zmontovane v priebehu dvoch až štyroch dní, aj bez pomoci profesionálov.

Môžete si vybrať medzi klasickými dvojkrídlovými, alebo výklopnými garážovými bránami. Klasické štandardné dvojkrídlové brány sú dostupnejšie a ľahšie sa montujú, ak si ich chcete namontovať sami. Výklopné brány sú viac vítane, pre jednoduchosť manipulácie pri otváraní a moderného vzhľadu. Na bránu môžete osadiť motor a tak ovládať otváranie diaľkovým ovládaním.

Všetky garáže sú flexibilné z pohľadu rozloženia stien, okien a jednokrídlových brán, podľa preferovanej orientácie z Vašej strany. Tieto zmeny môžu byť vykonané počas montáže, nie je potrebné ich nahlasovať pri objednávke.

Naše najmenšie garáže (typ A a C) sú široké 3 ma dlhé 5,5 m. To znamená, že je v nich dostatok miesta aj ak máte väčšie SUV typu Audi Q7 a stále vám zostane trocha miesta po stranách a vzadu na uschovanie vášho záhradného náčinia a ďalších predmetov. Typ A má sedlovitú strechu, zatiaľ čo typ C má našu najviac predávanú plochú strechu.

Garáže typu B a D sú 4,5 m široké, takže keď prihliadneme k faktu, že priemerné auto je široké 2 m, môžete získať dobrú predstavu o tom, koľko miesta navyše získate pre odkladanie vecí, alebo na vybudovanie malej dielne v rohu garáže. Drevená garáž typu B má klasickú sedlovitú strechu, zatiaľ čo garáž D má modernej3šie vyzerajúcu plochú strechu.

Dvojité drevené garáže (typ E a F) sú poväčšine používané, ako bezpečné útočisko pre dve autá, ale môžu byť aj skvelou kombináciou garáže a veľkej dielne, alebo aj garáže a chlapskej izby v jednom zrube! Dvojitá garáž typu E má klasickú sedlovitú strechu a typ F má strechu plochú.

Modely G a H sú kombináciou garáže a prístrešku pre auto v jednom. Štandardné modely majú garáž napravo a prístrešok pre auto naľavo, ale ich pozíciu môžete pri montáži prehodiť podľa Vašej potreby. Či už použijete prístrešok pre auto, alebo si namiesto toho zariadite pohodlné vonkajšie sedenie, záleží len na vás.

Väčšina z našich drevených prístreškov pre auto je v kombinácii s priestrannými garážami o veľkosti 5-7 m² pre Vaše auto a popri tom ponúka dostatok priestoru pre odloženie vášho záhradného náradia, alebo použiť priestor na dielňu. Drevené prístrešky pre autá sú šikovným riešením, ako ušetriť drahocenné miesto na záhrade a pen