Záhradné dielne

Všetky naše záhradné kôlne a dielne sú vysoko kvalitné zruby, predávané v demonte. Rovnako ako všetky naše ďalšie drevené záhradné domčeky sú aj tieto vyrobené v najvyššej kvalite bez akýchkoľvek kompromisov. Tieto viacúčelové dielne a kôlne na náradie sú vyrobené z najkvalitnejších nórskych smrekov. Poskytujú priestor navyše, ktorý sa vám bude hodiť pre projekty typu Urob si sám, prípadne pre uskladnenie bicyklov, náradia a záhradného vybavenia.

Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Veľké drevené záhradné domčeky na náradie a dielne

V čom sú naše domčeky na náradie lepšie ako tie od konkurencie? Odpoveď je veľmi jednoduchá: my nešetríme na kvalite ani na dizajne. Aj keď sa jedná len o záhradné kôlňu alebo dielňu, máme za to, že všetko vo vašej záhrade musí byť krásne a dlhotrvajúce. Všetky naše záhradné domčeky na náradie boli navrhnuté rovnako opatrne ako naše ostatné záhradné drevostavby. Všetky majú hrubú podlahu a masívne steny s hrúbkou 28-44 mm. Náš výber začína na 4 m² úžitkovej plochy. Veľké záhradné kôlne majú až 12 m² úložného priestoru. Väčšina našich domčekov na náradie a dielni má dvojkrídlové dvere.
Všetky naše záhradné domčeky majú steny z hrubých masívnych dosiek, impregnované základové hranoly, hrubú masívnu podlahu, strešné dosky, zvetrávacie strešné dosky, montážny materiál a strešnú lepenku. Zmontovanie našich drevených zrubov zaberie väčšinou jeden až dva dni pre dvoch ľudí.
Pre ľudí, milujúcich prácu na záhrade, máme v ponuke niekoľko záhradných dielní s priestorom na náradie. Dvojitá kôlňa je šikovný spôsob, ako uchovať záhradné náradie zatvorené oddelene v záhradnom domčeku, ale stále mať možnosť využívať ostatnú plochu na majstrovanie, alebo odpočinok.