Sauna v záhradnom domčeku – vaše domáce wellness

Sauna v záhradnom domčeku – vaše domáce wellness
Ak aj vy patríte k tým, ktorí sa radi a poctivo starajú o svoje zdravie a udržujú sa v kondícii, aby predišli nepríjemným návštevám lekára alebo dokonca nemocnice, potom by vás mohol zaujímať nasledujúci článok. Sauna totiž patrí medzi výborné prostriedky na posilnenie celkového zdravia. Ak máte svoju záhradu, tak patríte medzi tých šťastnejších.  Pozitívne účinky na zdravie sa preukázali nielen pri samotnom saunovaní, ale aj pri záhradkárčení, ktoré je často radené medzi terapeutické .

Umiestnenie záhradného domčeka na záhrade

Umiestnenie záhradného domčeka na záhrade
Miesto, kde sa má postaviť nový záhradný domček, sa zvyčajne plánuje na začiatku rozhodovacieho procesu. Možno si tiež prejdete online ponuku záhradných domčekov, pozriete si jednotlivé modely a rozložíte ich na svojej záhrade na vhodných miestach. To, čo znie tak jednoducho, má však niektoré svoje vlastné aspekty, na ktoré azda nie každý okamžite myslí. Stojí za to zvážiť výhody a nevýhody jednotlivých miest v záhrade a predovšetkým zistiť, aké účinky môžu mať rôzne miesta. .

Správny základ pre záhradný domček

Správny základ pre záhradný domček
Pevný podklad pre záhradný domček je rozhodujúci pre funkčnosť a odolnosť. Aby ste si teda vedeli užívať svoju drevostavbu čo najdlhšie, potrebujete pevný a kvalitný základ. Aký základ by sa mal zvoliť, však závisí od typu záhradného domčeka a charakteru pôdy. Jednoduchá základná doska pre kôlňu na náradie Najjednoduchším riešením je samozrejme jednoduchá základová doska. Toto si môžete nastaviť sami v niekoľkých jednoduchých krokoch a zaistíte tak bezpečný podklad na domček na náradie. Základná .

Drevené garáže – výhody a nevýhody

Drevené garáže – výhody a nevýhody
Ak hľadáte garáž, možno vás ani nenapadlo zvažovať drevené prevedenie. Pri rozhodovaní často existuje veľa rôznych individuálnych požiadaviek. Ktoré rozhodovacie kritériá sú pre vás dôležité pri výbere garáže? A čo musí garáž spĺňať, aby bola pre vás čo najužitočnejšia?  Drevené garáže ako riešenie na novovzniknutú potrebu Čo to znamená? Pri plánovaní domu, či už pre jednotlivcov alebo rodiny, je do plánovania zvyčajne zahrnutá garáž hneď od začiatku. Existuje však aj veľa nehnuteľností, ktoré je .

Rôzne druhy záhradných domčekov

Rôzne druhy záhradných domčekov
Všeobecne – záhradný domček je jednoducho dom alebo stavba, ktorá je na záhrade. Existuje však nespočetné množstvo variantov, prevedení, materiálov a vybavení, ktoré sú  premyslené do posledného detailu. Vďaka tomu poznáme veľa rôznych druhov záhradných domčekov, takže záhradný domček sa stal oveľa viac než len stavbou na záhrade. Aké typy záhradných domčekov existujú? Konštrukcia, materiál, tvar a vybavenie majú prirodzene za následok nespočetné množstvo záhradných domčekov. V zásade však možno všetky z nich zaradiť .

Vyberte si ten správny záhradný domček

Vyberte si ten správny záhradný domček
Ak rozmýšľate nad kúpou záhradného domčeka, automaticky sa vám asi vynára veľa otázok. Nákup je potrebné dobre zvážiť, preto by ste si mali vopred premyslieť, aký záhradný domček je pre vás vhodný a ktoré kritériá musí spĺňať. Nájdite si ten pravý záhradný domček v 4 krokoch Rozhodli ste sa kúpiť záhradný domček? Veľmi dobre! Prvý krok ste zvládli, teraz však stojíte pred výberom z nespočetného množstva drevených, plastových, kovových alebo iných záhradných domčekov, kôlní .

Výhody našich záhradných domčekov

Výhody našich záhradných domčekov
Naša stránka zahradnydomcek24.sk je na prvý pohľad online obchod so záhradnými domčekmi ako každý iný, ktorý ponúka záhradné domčeky, záhradné altánky, drevené altánky, altánky na grilovanie, drevené garáže a záhradné chatky, prístrešky pre auto a saunové domy. Ale predaj týchto drevostavieb nie je všetko, čo robíme! Neponúkame záhradné domčeky od iných spoločností, ale sami navrhujeme, vyrábame a dodávame naše záhradné domčeky. Naša materská spoločnosť má najnovšie technológie a 20+ ročné skúsenosti s výrobou záhradných .

Drevené záhradné domčeky – udržateľnosť v prospech životného prostredia

Drevené záhradné domčeky – udržateľnosť v prospech životného prostredia
Udržateľnosť a environmentálne povedomie sa čoraz viac dostávajú do centra pozornosti ľudí. Je to globálny fenomén, ktorého výsledky vidieť po celom svete. Napríklad zákaz chemického poľnohospodárstva v indických štátoch alebo rozsiahle zalesňovanie v Afrike. Mnohí berú túto snahu o zachovanie našej Zeme, ktorú sme od začiatku industrializácie značne poškodili, veľmi vážne. Snažia sa o to vo všetkých aspektoch života, najmä prostredníctvom svojho spotrebiteľského správania. Vedome sa rozhodujú kupovať výrobky, ktoré čo najmenej poškodzujú životné .

Zrubová drevostavba nemusí byť len víkendové letné sídlo alebo záhradný domček

Zrubová drevostavba nemusí byť len víkendové letné sídlo alebo záhradný domček
Zrub alebo zrubový dom je u nás trochu neobvyklou voľbou bývania, čo je v Škandinávii a severských krajinách dosť odlišné. Aj v stavebníctve existujú určité zvyklosti, ktoré občas vedia narušiť ľudia, ktorí chcú vedome žiť inak ako väčšina ostatných. Domy, ktorých hlavným stavebným materiálom je prírodné masívne drevo, ponúkajú nielen útulnú životnú atmosféru, ale dokonca aj rôzne výhody v porovnaní s kamennými budovami. Poďme sa bližšie pozrieť na to, čo môžete očakávať, ak by .

Využite celý potenciál záhradných domčekov

Využite celý potenciál záhradných domčekov
Záhradné domčeky môžu ponúknuť oveľa viac než len sklad na náradie. Ponúkajú možnosť využiť priestor záhrady na nové nápady a môžu z dlhodobého hľadiska zlepšiť kvalitu života. Existuje niekoľko dôvodov, prečo sú záhradné domčeky tak výhodné: Mnoho domov je už plne zabývaných bez voľných izieb či iného priestoru. Uvoľniť celú miestnosť pre niečo nové, pre nové nápady a kreativitu jednoducho nie je možné. Prístavby k mnohým domom sú náročné a často aj nemožné. Pri .