• Zahradny Domcek 24
 • O nás

  Kto sme a čo robíme

  Sme rodinná firma Moodi s.r.o., s hlavným zameraním na predaj a realizácie menších drevostavieb. V našom portfóliu máme záhradné domčeky, interierové a exterierové sauny. Sme hrdým členom skupiny Hansa24, Estónskej medzinárodnej spoločnosi, ktorá navrhuje a vyrába zrubové chatky. Okrem Slovenska a Českej republiky, spoločnosť Hansa24 dodáva svoje produkty do krajín ako Anglicko, Nemecko, Rakúsko, Švédsko, Fínsko, Írsko a Švajčiarsko. Väčšina našich drevených domčekov sa vyznačuje svojim jedinečným „Hansa“ dizajnom a moderným vzhľadom. Snažíme sa navrhovať krásne a zároveň praktické, jednoduché a cenovo dostupné drevostavby. K dispozícii sme Vám sedem dní v týždni v podobe profesionálneho zákazníckeho servisu, ktorý Vám odpovie na všetky Vaše otázky ohľadne našich produktov.

  Aby sme mohli našim zákazníkom poskytnúť jednak tú najlepšiu kvalitu a ostali cenovo dostupný, prebieha naša výroba v Estónsku. Naše drevostavby a zrubové chatky sú vyrobené zo severského smreka pochádzajúceho z udržateľných zdrojov.  Následne využívame najnovšie technológie spracovania dreva na výrobu kvalitného dreveného domčeka. To, že je taká malá krajina ako Estónsko najväčším exportérom zrubových chatiek v Európe, nie je žiadnym prekvapením.  Pre zanieteného domáceho kutila nie je problém zmontovať väčšinu našich chatiek. Pre tých, ktorí by však radšej využili svoj voľný čas na iné činnosti, ponúkame montáž našim profesionálnym tímom, ktorý každú drevostavbu zmontuje a pripraví na použitie za pár dní. Dĺžka montáže závisí na veľkosti drevostavby. Menšie domčeky sa dajú postaviť za 1-2 dni na klúč, väčšie stavby trvajú 3-8 dní.

  Všetky naše produkty sú bezpečne zabalené vo vodotesnom ochrannom obale, v ktorom môžu byť na čas do momentu ich montáže ponechané.  Dodávky v rámci celej Slovenskej republiky sú zdarma.

  Prečo by ste si nás mali vybrať?

  Skupina Hansa24 sa postupne stala uznávanou európskou organizáciou založenou na princípoch tvrdej a zanietenej práce. Naša úprimnosť, integrita a otvorený prístup nám umožnili stať sa tým, kým sme dnes. Tieto hodnoty nás budú sprevádzať i v budúcnosti. Poskytujeme zákazníkom primeranú bezkonkurenčnú cenu, bezpečnú formu online objednávania a 100% zákaznícky servis.

  Všetky naše drevostavby pozostávajú z naimpregnovaných základových hranolov, masívnych stien, podlahových dosiek, montážneho materialu, okien so zasklením a montážneho návodu. Teda všetko, čo potrebujete na zmontovanie svojej záhradnej chatky.

  Vďaka našej dlhoročnej tradícii a získaným skúsenostiam Vám môžeme s hrdosťou ponúknuť záhradné domčeky a zrubové chatky 100% kvality. Na všetky naše drevostavby sa vzťahuje päťročná záruka. Naše obchodné podmienky sú plne v súlade s právnou úpravou vzťahujúcou sa na obchodovanie cez internet. To znamená, že pokiaľ ide o nákup záhradného domčeka či inej záhradnej stavby, je naša platforma 100% bezpečná a spoľahlivá.  Sme hrdí na to, že naša reputácia nemá konkurenciu a dúfame, že nám dáte možnosť uspokojiť i Vaše potreby!

  Zahradnydomcek24.sk je internetový portál ponúkajúci kvalitné záhradné drevo-stavby, sauny a garáže za priaznivé ceny a vysokou kvalitou.

   

  Naši Partnery

  • Hansa Gartenhaus Österreich
   Gartenhaus kaufen Österreich
  • Summerhouse24
   Log cabins, garden summer houses, wooden storage sheds, BBQ huts, sauna cabins and gazebos in the UK.
  • Attefallshuset24
   Timmerstuga, attefallshus, förråd, grillhus, bastuhus – Sverige
  • Vierasmaja FI
   Vierasmajat, Kesämökit, Pihamökit, Piharakennukset, Pihavarastot, Pihasaunat, Autotallit
  • Aiamaja24
   Aiamajad, aiakuurid, saunamajad ja puidust garaazid
  • Casetas De Jardin24  ¡compre su caseta de jardín a los expertos!
  • Zahradnidomek24.cz