O nás

Kto sme a čo robíme

Internetový obchod Zahradnydomcek24.sk je hrdým členom skupiny Hansa24 a Moodi s.r.o. Sme medzinárodnou spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyrába, predáva a dodáva zrubové chatky do krajín ako: Anglicko, Nemecko, Rakúsko, Švédsko, Fínsko, Slovensko, Írsko a Švajčiarsko. Väčšina našich drevených domčekov sa vyznačuje svojim jedinečným „Hansa“ dizajnom a moderným vzhľadom. Snažíme sa navrhovať krásne a zároveň praktické, jednoduché a cenovo dostupné drevostavby. K dispozícii sme Vám sedem dní v týždni v podobe profesionálneho zákazníckeho servisu, ktorý Vám odpovie na všetky Vaše otázky ohľadne našich produktov.

Aby sme mohli našim zákazníkom poskytnúť jednak tú najlepšiu kvalitu a jednak vynikajúce ceny, prebieha naša výroba v Estónsku. Naše záhradné domčeky, záhradné drevostavby a zrubové chatky sú vyrobené zo severského smreka pochádzajúceho z udržateľných zdrojov.  Následne využívame najnovšie technológie spracovania dreva na výrobu vysoko kvalitného dreveného domčeka. To, že je taká malá krajina ako Estónsko najväčším exportérom zrubových chatiek, nie je žiadnym prekvapením.  Pre zanieteného domáceho kutila nebude žiadny problém zmontovať väčšinu našich chatiek. Pre tých, ktorí by však radšej využili svoj voľný čas na iné činnosti, je tu možnosť objednať si služby nášho profesionálneho tímu, ktorí im ich chatku zmontuje za deň prípadne dva, v závislosti na jej veľkosti.

Všetky naše produkty sú bezpečne zabalené vo vodotesnom ochrannom obale, v ktorom môžu byť na čas do momentu ich montáže ponechané.  Dodávky v rámci celej Slovenskej republiky sú zdarma.

Prečo by ste si nás mali vybrať?

Skupina Hansa24 sa postupne stala uznávanou európskou organizáciou založenou na princípoch tvrdej a zanietenej práce. Naša úprimnosť, integrita a otvorený prístup nám umožnili stať sa tým, kým sme dnes. Tieto hodnoty nás budú sprevádzať i v budúcnosti. Poskytujeme zákazníkom bezkonkurenčnú cenu, bezpečnú formu online objednávania a bezchybný zákaznícky servis.

Nie je v tom žiadny háčik. Všetky naše štandardné drevostavby pozostávajú z pevných stien, podlahových dosiek, asfaltovej lepenky a montážneho návodu. Teda všetkého, čo potrebujete na zmontovanie svojej zrubovej chaty.

Vďaka našej dlhoročnej tradícii a získaným skúsenostiam Vám môžeme s hrdosťou ponúknuť záhradné domčeky a zrubové chatky 100% kvality. Na všetky naše drevostavby sa vzťahuje päťročná záruka. Naše obchodné podmienky sú plne v súlade s právnou úpravou vzťahujúcou sa na obchodovanie cez internet. To znamená, že pokiaľ ide o nákup záhradného domčeka či inej záhradnej stavby, je naša platforma 100% bezpečná a spoľahlivá.  Sme hrdí na to, že naša reputácia nemá konkurenciu a dúfame, že nám dáte možnosť uspokojiť i Vaše potreby!

Zahradnydomcek24. je jednou z najlepších platforiem pre nákup vysoko kvalitných záhradných stavieb za vysoko konkurenčné ceny.

 

Naši Partnery

 • Hansa Gartenhaus Österreich
  Gartenhaus kaufen Österreich
 • Summerhouse24
  Log cabins, garden summer houses, wooden storage sheds, BBQ huts, sauna cabins and gazebos in the UK.
 • Attefallshuset24
  Timmerstuga, attefallshus, förråd, grillhus, bastuhus – Sverige
 • Vierasmaja FI
  Vierasmajat, Kesämökit, Pihamökit, Piharakennukset, Pihavarastot, Pihasaunat, Autotallit
 • Aiamaja24
  Aiamajad, aiakuurid, saunamajad ja puidust garaazid
 • Casetas De Jardin24  ¡compre su caseta de jardín a los expertos!