• Zahradny Domcek 24
 • Informácie o doručení

  Úvod

  Tieto podmienky obsahujú detailné informácie o spôsoboch dodania, času dodania a poplatkov, platných pre všetky produkty objednané prostredníctvom našej internetovej stránky, telefonicky, alebo emailom.

  Dodací čas

  Našim cieľom je dodať naše drevené domčeky v rozmedzí osem až štrnásť týždňov od záväznej objednávky a zaplatenia zálohy. Najpresnejší dodací čas je zobrazený na každej produktovej stránke, odporúčame si dodací čas overiť s našim personálom.

  Dodanie domčekov

  Dodávame v rámci celého Slovenska a Čiech. Doprava a vykládka domčeka na mieste určenia sa účtuje podľa ceny na stránke každého produktu. Domčeky k Vám privezieme a za pomoci hydraulickej ruky, alebo žeriavu zložíme na mieste určenia.

  Postup dodania záhradnej drevostavby

  Spravidla dodávame domčeky k zákazníkovi nákladným autom s hydraulickou rukou, alebo žeriavom a domček v demonte zložíme na vyhradené miesto. Aby bolo možné takto domček doručiť, je potrebné miesto na manévrovanie 8-10 metrového auta.

  Je veľmi dôležité, aby sme mali istotu, že pri dodaní bude dostatok miesta pre nákladné auto a jeho manévrovanie pri vykladaní domčeka. Pokiaľ takáto dodávka nebude možná, budeme si za vykládku účtovať poplatok za doručenie.

  Prosím, upresnite nám čo najdetailnejšie, kde sa nachádza najvhodnejšie miesto na vykládku domčeka. Vždy sa snažíme čo najviac vyhovieť našim zákazníkom, ale nie vždy je y technických príčin možné zložiť domček na miesto, ktoré zákazník považuje za najvhodnejšie.

  Pri dodávke, je nutné aby bola na mieste kompetentná osoba, ktorá vie presne informácie, kde má byť chatka zložená a môže aktívne pomôcť pri dodávke.

  Kontaktné telefónne číslo, na ktorom Vás zastihneme počas pracovnej doby napíšte do objednávky Vášho záhradného domčeka, aby sme Vás mohli kontaktovať pred doručením a v deň doručenia. Náš personál Vás bude kontaktovať 1 – 2 týždne pred doručením drevostavby, aby ste si dohodli všetky detaily s dostatočnou časovou rezervou. Ďalší krát Vás budeme kontaktovať 2-5 dní pred dodávkou, pre čo najdetailnejšie upresnenie rozvrhu dodávky. Váš záhradný domček nebude ku Vám doručený bez toho, aby ste neboli vopred informovaný.

  Naše drevostavby dodávame zabalené v balíku zakrytom nepremokavou fóliou, odolnou voči poveternostným podmienkam. Balík môže zostať na mieste zloženia aj niekoľko týždňov, pokiaľ sa nezmontuje.

  Ak máte pocit, že by bolo vhodnejšie priviezť záhradný domček na menšom aute, pretože veľké auto môže mať problém pri manévrovaní, neváhajte nás kontaktovať. Avšak, pri menšom vozidle, nie je možné použiť na vykladanie mechanizmus a je potrebné zabezpečiť pomoc pri vykladaní domčeka. Keďže sa z dôvodu vykládky poruší originálne balenie, nevieme garantovať skladovane vonku, v prípade nepriaznivého počasia.

  Ďalšie informácie

  Po vzájomnej dohode je možné doručiť drevostavby aj do inej krajiny.

  Všetky dodávky musia byť prevzaté poverenou osobou na určenej adrese a prevzatie potvrdené podpisom.

  Pokiaľ nastane situácia, že Vašu objednávku doručíme na dohodnutú adresu a nikto tvar nepreberie, bude objednávka pokladaná za neprevzatú a tovar špedičná firma odvezie späť do skladu. Následné budete kontaktovaný našim predajcom, ktorý Vám navrhne spôsob, ako môže byť tovar ku Vám doručený, prípadne vyzdvihnutý v priestoroch spoločnosti. Pokiaľ sa dohodnete na opätovnom doručení, bude Vám účtovaná reálna hodnota poplatkov za doručenie, aj keď prvé doručenie bolo zadarmo.

  Orientačný zoznam príkladov, kedy môže nastať situácia, že Vaša objednávka nebude doručená správne, vinou nakupujúceho:

  1. Uviedli ste nesprávnu adresu pre doručovanie
  2. V adrese bola chyba
  3. Adresa miesta doručenia nie je dostupné pre nákladné auto a neinformovali ste nás o tom
  4. K adrese miesta doručenia nie je bezpečná komunikácia
  5. Na adrese doručenia nebola osoba, ktorá by zásielku prebrala a podpísala potrebné dokumenty.