BARREL SAUNA LUX Ø235×280

Cena: 5 830,00 
Finance option

Naša najväčšia sudová sauna o veľkosti 2,8m ponúka veľkolepý vnútorný priestor pre saunovanie a rovnako aj na odpočinok na terase sauny. Exteriérová sauna bude vyzerať skvele na terase vášho domu či záhrady. Je to skvelá príležitosť vytvoriť si vlastný domáci wellness kútik, ktorý vďaka sudovému vzhľadu pôsobí tiež ako estetický doplnok priestoru. V saune sa môžu komfortne saunovať 4 osoby. Ponúkame rôzne druhy terasových a záhradných sáun, ktoré splnia očakávania každého záujemcu. Na výber je možnosť vybaviť saunu presklenou prednou a zadnou stenou, alebo oknami.

Všetky naše sudové sauny vyrábame aj z dreva s THERMO úpravou, čím sauna získa okrem krajšieho tmavšieho odtieňa aj zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a škodcom. Drevo je vďaka thermo úprave trvácnejšie a stabilnejšie.

Sauna sa dodáva v demonte a je pripravená na zostavenie svojpomocne. Montáž zvládnu dvaja zručnejší ľudia urobiť za jeden deň. Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž našou spoločnosťou, radi Vám prídeme Vašu novú saunu nainštalovať.

Drevo v úprave THERMO

Dodatočné presklenie

saunová piecka

Doprava a Vykládka

Montáž

Náter sudovej sauny jedným náterom (exterier)

Popis

 

Rozmery:  2,35 x 2,80 m
Priemer sauny: Ø 2,35 m
Celková výška: 2,5 m (merané od zeme vrátane podstavca)
Hrúbka steny: Konštrukcia z masívneho Severského smreku o hrúbke 44mm, možné v úptae Thermo.
Strecha: Asfaltový šindel, ktorý je súčasť balenia
Dodatočné informácie: Súčasťou balenia sú celosklenené dvere, saunové lavice a ochrana piecky, vetrací otvor s mriežkou, montážny material a návod na montáž.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BARREL SAUNA LUX Ø235×280”