• Zahradny Domcek 24
 • Drevené domčeky a chaty vyrobené na zákazku

  Ak ste našli drevostavbu, ktorá sa vám páči, ale možno rozmery nie sú  pre Vás tie pravé, prípadne by ste chceli rozšíriť verandu, pridať okná, inakšie rozložiť dvere, alebo akúkoľvek zmenu oproti pôvodnej konštrukcii, radi Vám navrhneme a vyrobíme domček podľa Vašich predstáv.

  Najprv nám zašlite Vašu predstavu a potreby, my Vám vypracujeme nezávislú cenovú ponuku a následne sa rozhodnete, či si prajete domček objednať.

  Záhradný domček, alebo chata na mieru v cene zahŕňa nový projekt so zapracovanými zmenami podľa Vašich predstáv. Štandardne sme schopní zaslať nové plány do dvoch týždňov od  objednania. Výroba domčeku na mieru začne až po Vašom schválení nového projektu.

  Výroba záhradného domčeka na mieru je o niečo nákladnejšie ako štandardné chatky, ale je to stále veľmi rozumná cena pohybujúca sa približne 15-20%  nad štandardnými katalógovými produktami.

  Ak si objednáte záhradný domček, domček na náradie, chatu, garáž, altánok, kôlňu, domček na saunovanie, alebo inú drevostavbu na mieru, dodacia doba bude o 2 – 4 týždne v porovnaní so štandardnými modelmi.