• Zahradny Domcek 24
  • Drevostavby od odborníkov!

    Projektovanie, výroba a dodávka kvalitných drevených stavieb je to, čo robíme každý deň. Ponúkame široký výber rôznych záhradných drevostavieb, profesionálne odborné poradenstvo, nadštandardné služby a najlepšiu kvalitu za dostupné ceny.

    Sme na 100% zameraný na výroku rôznych drevostavieb, vďaka  čomu, vieme všetko o produktoch, ktoré predávame. Vždy môžete získať najlepšie radu, ak oslovíte špecialistov z našej spoločnosti. Nie je dôležité, či je to pred kúpou, alebo po kúpe záhradného domčeka.

    Naši zákazníci nás inšpirujú, aby sme pracovali stále na nových modeloch a produktoch. Počúvame a zisťujeme, čo naši zákazníci chcú a robíme všetko čo je v našich silách, aby sme to dodali. Naši predajcovia sú v priamom kontakte s výrobou a neustále prispôsobujeme našu modelovú radu potrebám a prianiam zákazníkov.

    Byť zameraní len na drevostavby, úzko spolupracovať s výrobou a nepredávať produkty cez tretie strany nás  robí ideálnym partnerom pre kúpu záhradného domčeka, altánku, drevenej garáže, alebo inej drevostavby, ktorá bude trvalou ozdobou v záhrade.