Najväčšie výhody nákupu našich zrubov

Största fördelarna med att köpa våra timmerstugor

Våra stugor har så många premiumfunktioner och toppspecifikationer inkluderade som standard att du kommer ha väldigt svårt att hitta en likvärdig någon annanstans som inte har ett högre pris! Titta bara på några av våra standardfunktioner:
warranty
5 ročná záruka priamo z našej výroby na všetky drevené komponenty.
weatherproof-packaging
Terasové dosky impregnované vo výrobe. Dodávame terasové dosky už dopredu naimpregnované, aby boli pripravené na okamžitú montáž, čím šetríme čas strávený pri montáži a ručíme za kvalitu impregnácie.
Image Alt
Terasové dosky impregnované vo výrobe. Dodávame terasové dosky už dopredu naimpregnované, aby boli pripravené na okamžitú montáž, čím šetríme čas strávený pri montáži a ručíme za kvalitu impregnácie.
Image Alt
Masívna konštrukcia strechy sminimálnou nosnosť strechy 120-200 kg / m2 pri všetkých našich drevostavbách. Zabezpečuje, aby bola Vaša drevostavba stabilná, vydržala roky pri každom počasí, či je sneh, alebo silný vietor a hlavne, aby montáž či údržba strechy bola vždy bezpečná.
Image Alt
Impregnované základové hranoly pripravené pre okamžitú inštaláciu. Aby sa naše drevostavby mohli hneď po doručení začať stavať, sú naše základové hranoly napustené ochrannou látkou proti plesniam a škodcom. Ostatné drevené plochy sa ošetria popri a pozmontovaní. Týmto šetríme čas a zaručujeme kvalitné základy pod drevostavbou, ktoré sa už po dokončení ošetrovať nedajú.
Image Alt
Viac ako dvadsať rokov skúseností s projektovaním a výrobou drevostavieb. Vďaka bohatým skúsenostiam s výrobou a montážou našich drevostavieb, neustále zlepšujeme konštrukčné prvky aby sme vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom.
Image Alt
Všetky časti našich drevostavieb sú vyrobené zo starostlivo vybraného pomaly rastúceho severského smreku, ktorý sa vyznačuje vyššou pevnosťou a tým aj predlžuje životnosť drevostavby v porovnaní s bežne používaným smrekom zo stredu Európy.
Image Alt
Závitové tyče v oporných stenách poskytujú lepšiu stabilitu a spevňujú konštrukciu stavby, čím zamedzujú dodatočným posunom masívnych dosiek v stenách. Aj pri pracovaní dreva vplyvom vlhkosti sa nestane, aby sa steny drevostavby posúvali. Stačí dotiahnuť spodné skrutky a stena bude opäť stiahnutá. (súčasťou všetkých drevostavieb s hrúbkou steny 44 mm a viac).
Image Alt
kľučky vyrobené v Európe s vynikajúcou kvalitou a funkčnosťou odolné pre dlhodobé každodenné používanie.
Image Alt
oknách s hliníkovým parapetom proti stekajúcej vode. Okná s izolačným dvoj-sklom výrazne zvyšujú odolnosť voči poveternostným a teplotným vplyvom a umožňujú tým používať domček aj v chladnejších obdobiach. Najmä s aplikáciou nášho dodatočného zaizolovania podlahy a strechy. Pri použití jednoduchého vykurovania sa teplo v domčeku udrží aj počas chladných mesiacov. (okná s izolačným dvoj-sklom sú zahrnuté vo všetkých drevostavbách s hrúbkou steny 44 mm a viac).
Image Alt
Tvrdené bezpečnostné sklo vo dverách a oknách zaručuje dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť. Tvrdené sklo je päťkrát pevnejšie ako bežné sklo. V prípade silného nárazu sa tvrdené sklo rozpadne na malé tupé kúsky a nerozbije sa na ostré repiny ako bežné sklo. To výrazne znižuje šance na akékoľvek zranenie, zatiaľ čo bežné sklo sa naopak rozpadá na dlhé ostré kusy a môže spôsobiť vážne zranenia.
Image Alt
Dverové a okenné kovania nemeckej výroby. Okná sa dajú vyklápať a otvárať viacerými spôsobmi, čím dodávajú vyšší užívateľský komfort a dlhú životnosť i počas každodenného používania.