• Zahradny Domcek 24
  • Stavba Drevostavby

    Väčšinu našich domčekov si viete ľahko svojpomocne zmontovať,  stačí ak máte skúsenosti s prácou s drevom, zmontovať naše drevostavby je veľmi podobné ako montovať nábytok z IKEA. Budovanie vlastného záhradného domčeka alebo Záhradnej Chatky je prevažne práca na dva až štyri dni pre minimálne dve osoby. Všetko závisí na veľkosti modelu. Všetky naše malé a stredné drevené záhradné domčeky, je možné zmontovať svojpomocne bez nutnosti objednania montáže.

    Všetky naše drevostavby sú dodávané vo vode odolnom balení. Väčšina montážnych komponentov je očíslovaná, aby bolo možné, rýchlo jednotlivé dielce identifikovať a tým zjednodušiť montáž. Všetko, čo potrebujete je zahrnuté v balení: všetky skrutky a klince, sú v balení spolu s dverami, oknami, strešnej krytiny a ďalších detailov potrebných k montáži. Samozrejme súčasťou balenia je aj podrobný montážny manuál.

    Potom, ako zistíte všetky potrebné informácie k montáži a pozriete si montážne video, rozhodnite sa, či si radšej montáž objednáte spolu s dreveným domčekom, alebo ju vezmete do vlastných rúk.

    Pre väčšinu našich drevostavieb máme všeobecné pokyny k montáži, ktoré popisujú kľúčové kroky pri montovaní drevostavby zrubovej konštrukcie. Spoločne so svojím domčekom obdržíte podrobný návod na montáž so všetkými detailmi pre Váš domček.