• Zahradny Domcek 24
 • 5 nápadov na využitie záhradného domčeka

  Vhodný záhradný domček sa nájde pre každú záhradu. Od klasického skladu na náradie cez útulný altánok až po kancelárie, wellness a rekreačné chaty – záhradný domček z dreva je dnes dostupný v širokej škále tvarov, prevedenia a farieb.

  Domček na náradie – praktický úložný priestor na malej ploche

  Domček na náradie je stále veľmi žiadaným typom. Tento záhradný domček zvyčajne ponúka veľa úložného priestoru na malej ploche. Umožňujú to najmä veľké plochy stien, zvyčajne takmer bez okien, takže na stenách máte dostatok miesta na police. Vďaka veľkej krídlovej bráne je skladovanie aj objemného nábytku hračkou. Domček na náradie je obľúbenou voľbou do malých záhrad, je lacný, rýchlo zostaviteľný a praktický. 

  Altánok – srdce záhrady

  Zatiaľ čo niektorí hľadajú praktické riešenia, iní hľadajú niečo, čo v záhrade zaujme. Záhradný domček je oveľa viac než len užitočným úložným priestorom. Malá kuchynka na kávovar alebo stolík na chutnú tortu oživia drevený záhradný domček aj v nepriaznivom počasí. Môžte si stavbu navrhnúť, ako chcete. Od štýlového altánku cez útulnú drevenicu až po chatku na grilovanie.

  Záhradná kancelária – kde sa inšpirácia stretáva s produktivitou

  Pre mnohých je záhrada útočiskom pokoja, miestom oddychu. Ale produktívny a pracovitý môžete byť aj vo svojej záhrade. Pracovisko vo vlastnej záhrade má mnoho výhod: krátke vzdialenosti, inšpiratívne výhľady a kompatibilita pracovného a súkromného života. Aby ste sa mohli na záhrade skutočne sústrediť a produktívne pracovať po celý rok, ideálne sú záhradné domčeky s poriadnou izoláciou a veľkými okennými plochami.

  Saunový domček – wellness vo vlastnej záhrade 

  Po práci si treba oddýchnuť. Pohľad do prírody poskytuje relax a dobíja baterky. Regeneráciu ešte viac podporí príjemné saunovanie. Luxusná sauna v nenápadnom drevenom záhradnom domčeku je pre mnohých absolútnym vrcholom záhrady. Najmä v zime sa tieto záhradné domčeky menia na skutočnú wellness oázu. V rustikálnej drevenici alebo v modernej panoramatickej saune – tak ako u všetkých ostatných modelov, aj u saunových domčekov máte na výber celý rad. Nájdite si svoju obľúbenú.

  Rekreačný dom – drevené záhradné domčeky ako ubytovanie pre celú rodinu

  Môže byť ešte pohodlnejší a ešte väčší. Najpriestrannejšie modely ponúkajú priestor pre rušnú dovolenku pre celú rodinu. V oddelených izbách na dvoch poschodiach nájdu rodičia a deti nezvyčajné miesto na spanie, aby unikli z každodenného života. Či už na celý týždeň alebo len na víkend – čas strávený v prírode vás spojí ako rodinu a je dokonalou rovnováhou k hektickému zhonu. Rozmanitosť záhradných domčekov ponúka ten správny model pre každý nápad. Inšpirujte sa v našej ponuke a nájdite záhradný domček, ktorý obohatí váš každodenný život.