Zľava!

SAUNA HOBBIT LUX 400×240

Cena: 8 450,00 
Finance option

Ani príliš veľká, ani príliš malá – sauna skutočne tej správnej veľkosti! Exterierová sauna Hobbit Lux s dvoma miestnosťami je vďaka ideálnej veľkosti a unikátnemu dizajnu funkčná ozdoba, z ktorej buete mať radosť vždy, keď prejdete okolo. V saune sa pohodlne vyhreje skupina dvoch až štyroch ľudí. Precízne spracovanie každého detailu uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

Exteriérová sauna bude vyzerať skvele na terase vášho domu či záhrady. Je to skvelá príležitosť vytvoriť si vlastný domáci wellness kútik, ktorý vďaka sudovému vzhľadu pôsobí tiež ako estetický doplnok priestoru.

Sauna Hobbit Lux má celopresklenú prednú stenu, čím ponúka nádherný panoroamatický výhľad von so sauny.

Sauna je vyrobená z dreva s THERMO úpravou, čím sauna získa okrem krajšieho tmavšieho odtieňa aj zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a škodcom. Drevo je vďaka thermo úprave trvácnejšie a stabilnejšie.

Sauna sa dodáva v demonte a je pripravená na zostavenie svojpomocne. Montáž zvládnu dvaja zručnejší ľudia urobiť za jeden deň. Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž našou spoločnosťou, radi Vám prídeme Vašu novú saunu nainštalovať.

Doprava a Vykládka

Montáž

Náter sauny jedným náterom (exterier)

saunová piecka

Popis

Rozmery:  4,00 x 2,40 m
Skladba sauny: V saune Hobbit sa nachadza saunová kabína  a miestnosť na prezliekanie, alebo odpočívanie.
Celková výška: 2,5 m (merané od zeme vrátane podstavca)
Hrúbka steny: Konštrukcia z masívneho Severského smreku o hrúbke 44mm v Thermo  úprave.
Strecha: Asfaltový šindel, ktorý je súčasť balenia
Dodatočné informácie: Súčasťou balenia sú celosklenené dvere, saunové lavice a ochrana piecky, vetrací otvor s mriežkou, montážny material a návod na montáž.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SAUNA HOBBIT LUX 400×240”

Možno by sa Vám páčilo…