SAUNA HOBBIT 240×400

Cena: 6 540,00 
Finance option

Sauna Hobbit s dvoma miestnosťami je prvý z našich modelov tejto unikátnej rady. Oválna sauna jedinečného dizajnu vďaka ideálnej veľkosti a funkčnosti sa stala produktom pre súkromné ako aj verejné použitie. V saune sa pohodlne môže naraz saunovať až 5 ľudí. Precízne spracovanie každého detailu uspokojí aj náročnejších zákazníkov.

Exteriérová sauna bude vyzerať skvele na terase vášho domu či záhrady. Je to skvelá príležitosť vytvoriť si vlastný domáci wellness kútik, ktorý vďaka sudovému vzhľadu pôsobí tiež ako estetický doplnok priestoru.

Všetky naše sauny vyrábame aj z dreva s THERMO úpravou, čím sauna získa okrem krajšieho tmavšieho odtieňa aj zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a škodcom. Drevo je vďaka thermo úprave trvácnejšie a stabilnejšie.

Sauna sa dodáva v demonte a je pripravená na zostavenie svojpomocne. Montáž zvládnu dvaja zručnejší ľudia urobiť za jeden deň. Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž našou spoločnosťou, radi Vám prídeme Vašu novú saunu nainštalovať.

Doprava a Vykládka

Drevo v úprave THERMO

Montáž

Náter sauny jedným náterom (exterier)

saunová piecka

Popis

Rozmery:  2,40 x 4,00 m
Skladba sauny: V saune Hobbit mini sa nachadza saunová kabína  a miestnosť na prezliekanie, alebo odpočívanie.
Celková výška: 2,5 m (merané od zeme vrátane podstavca)
Hrúbka steny: Konštrukcia z masívneho Severského smreku o hrúbke 44mm, možné v úprave Thermo.
Strecha: Asfaltový šindel, ktorý je súčasť balenia
Dodatočné informácie: Súčasťou balenia sú celosklenené dvere, saunové lavice a ochrana piecky, vetrací otvor s mriežkou, montážny material a návod na montáž.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SAUNA HOBBIT 240×400”

Možno by sa Vám páčilo…