Saunovací domček Matti 8m2 / 2 x 4 m / 58mm

8,260.00 

Fínska sauna Matti je tradičná fínska vonkajšia saunová kabína pre 3, alebo 4 osoby. Dispozícia sauny spočíva z dvoch miestností,  šatne s policami, rohovým stolom a dvoch lavíc (zahrnuté v štandardnej cene) a samotnej sauny.  Hrubé podlahové dosky (28mm) sú impregnované dvoma vrstvami olejom odolným voči vode.

Tento saunový domček dokážu zmontovať za 2 až 3 dni 2 osoby. Sauna sa dodáva so všetkým saunovým vybavením vrátane saunových lavičiek, izolovaného stropu, drevenej ochrany mriežky pece a opierok hlavy. Neexistuje lepší spôsob, ako oddychovať a odpočinúť si po náročnom dni v práci, ako dať si saunu doma.

Saunová pec nie je súčasťou balenia, objednáva sa dodatočne po konzultácii, aby ste si zvolili to správne vybavenie presne podľa Vašich potrieb.

Vykládka

Montáž

Základ pod domček na zemných vrutoch

Strešná krytina

Náter Domčeka

Izolácia podlahy a strechy

Odkvapový systém

Katalógové číslo: G0094 Kategórie:

Popis

Rozmery: 2,1 x 4,1 m
Výška steny: 2,1 m
Celková výška: 2,4 m
Hrúbka steny: 58 mm
Vnútorný priestor: 8 m2
Strecha: Rozmer strechy ca 12 m², strešné dosky 18 mm
Podlaha: 28 mm
Dvere: Jednokrídlové dvere 0,7 x 1,8 (dvojité zasklenie), saunové dvere 0,69 x 1,8 m
Počet okien: 3 x otvárateľné okno 0,71 x 0,88 m
Materiál: Severský smrek
Dodatočné informácie: Základové dosky sú naimpregnované. Balenie obsahuje závitové tyče na spevnenie konštrukcie domčeka, montážny materiál,  sklenené výplne okien a dverí, zámkovú vložku a návod na montáž. Na záhradný domček poskytujeme 5 ročnú záruku.
Saunová kabína: 2 x 2 m. Všetky naše štandardné saunové kabíny majú zaizolovanú strechu (absolútna nutnosť) a vnútorné vybavenie je vyrobené z vybraného smrekového dreva. Saunová kabína obsahuje lavice, ochrannú piecky, opierku hlavy, drevený rošt a saunové dvere, ktoré sú vyrobené z 8mm tvrdeného bezpečnostného skla.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Saunovací domček Matti 8m2 / 2 x 4 m / 58mm”