Zľava!

Záhradná Sauna “SAUNA 3” / 70MM / 2X2M

Cena: 4 930,00 
Finance option

Doprajte si oddych od každodenného života!

„Sauna 3“ je ideálna na regeneráciu po športe, alebo po náročnom dni. Sauna je ideálna pre dve osoby, ale pohodlne sa do nej zmestia aj 4. Zároveň nezaberá príliš veľa miesta na záhrade.

Saunový domček má steny extra hrubé až 70 mm a izolovaný strop sauny, čo zaisťuje minimálny tepelný únik a kratší čas potrebný na vyhriatie sauny na požadovanú teplotu 80-90 stupňov. Balenie sauny obsahuje všetky komponenty na zmontovanie kabíny ako aj saunové lavice, tónované 8mm sklenené dvere z tvrdeného bezpečnostného skla, opierky hlavy, podlahový rošt a ochranu saunovej pece pred náhodným dotykom. Saunová pec nie je zahrnutá v základnej cene, ale je možné ju objednať ako voliteľnú možnosť. Viac informácií nájdete v popise nižšie.

Záhradnú saunu „SAUNA-3“ je možné nainštalovať za 2-3 dni skúsenou osobou už s predchádzajúcimi základnými znalosťami práce s drevom. Prípadne si  môžete objednať Saunu spolu s montážou, ktorú Vám zabezpečíme a postavíme saunu na kľúč do jedného dňa, pokiaľ bude pripravený podklad.

Pre viacej informácii nás neváhajte kontaktovať.

Doprava a vykládka

Montáž

Základ pod domček na zemných vrutoch

Náter sauny jedným náterom (exterier)

saunová piecka

Strešná krytina

Doplnky do sauny

Odkvapový systém

Popis

Rozmery: 230 x 230 cm
Výška steny: 240 cm
Celková výška: 290 cm
Hrúbka steny: 70 mm
Vnútorný priestor: 3,9 m²
Strecha: Rozmer strechy cca 7 m², strešné dosky 18 mm
Podlaha:2 28 mm
Dvere: Sklenené saunové dvere 70 x 194 cm, bezpečnostné tónované sklo 8mm
Počet okien: 1 x otvárateľné okno 112 x 77 cm ( dvojité zasklenie)
Materiál: Severský smrek
Dodatočné informácie: Základové dosky sú naimpregnované. Balenie obsahuje zavetrávacie závitové tyče, montážny materiál, sklenené výplne okien a dverí, zámkovú vložku a návod na montáž. Na záhradný domček poskytujeme 5 ročnú záruku.
Saunová kabína: Všetky naše štandardné saunové kabíny majú zaizolovanú strechu (absolútna nutnosť) a vnútorné vybavenie je vyrobené z vybraného smrekového dreva. Saunová kabína obsahuje lavice, ochrana piecky, opierky hlavy, drevený rošt a špeciálne saunové dvere, ktoré sú vyrobené z 8mm tvrdeného bezpečnostného skla.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Záhradná Sauna “SAUNA 3” / 70MM / 2X2M”

Možno by sa Vám páčilo…