Combi Hobbit Lux 500×400 Sauna a kúpacia kaďa

Cena: 19 050,00 
Finance option

HOBBIT LUX COMPLEX je našou vlajkovou loďou sudových sáun. Ide o jedinečný produkt fínskej sauny a kúpacej kadi s teplou vodou pod jednou strechou! Kapacita sauny je 8 ľudí. Kúpacia kaďa terase je z troch strán uzavretá, čo chráni pred vetrom, dažďom a ponúka súkromie. Stále môžete oddychovať bez ohľadu na počasie, pretože na jednej strane máte stále vytúžený výhľad na obdivovanie, ale ste chránený stenami sauny. Vo vnútri sauny sa nachádza šatňa s ergonomickými sedadlami a rovnaký komfort je aj v samotnej saune. Aby sa spoločnosť stále cítila jednotne, medzi saunovou miestnosťou a kúpacou kaďou je štýlové zaoblené okno. HOBBIT LUX COMPLEX ponúka úžasný zážitok 2v1 – vírivku a saunu.

Saunu je možné vykurovať pecou na tuhé palivo, alebo elektrickou pieckou s externým riadením.

Exteriérová sauna bude vyzerať skvele na terase, alebo záhrade. Je to jedinečná príležitosť vytvoriť si vlastný domáci wellness kútik, ktorý vďaka unikátnemu vzhľadu pôsobí tiež ako estetický doplnok priestoru.

Všetky naše sauny vyrábame aj z dreva s THERMO úpravou, čím sauna získa okrem krajšieho tmavšieho odtieňa aj zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a škodcom. Drevo je vďaka thermo úprave trvácnejšie a stabilnejšie.

Sauna sa dodáva v demonte a je pripravená na zostavenie aj svojpomocne. Montáž zvládnu dvaja zručnejší ľudia urobiť za jeden deň. Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž našou spoločnosťou, radi Vám prídeme Vašu novú saunu nainštalovať.

Doprava a Vykládka

Doplnky

Montáž

Náter sauny

Saunová piecka

Popis

Rozmery:  4,00 x 5,00 m   4,00 x 1,95 m bez terasy
Skladba sauny: V saune Hobbit Lux Complex sa nachadza saunová kabína, miestnosť na prezliekanie, alebo odpočívanie a na zastrešenej verande kúpacia kaďa.
Celková výška: 2,5 m (merané od zeme vrátane podstavca)
Hrúbka steny: Konštrukcia z masívneho Severského smreku o hrúbke 44mm, možné v úprave Thermo.
Strecha: Asfaltový šindel, ktorý je súčasť balenia
Dodatočné informácie: Súčasťou balenia sú celosklenené dvere, saunové lavice a ochrana piecky, vetrací otvor s mriežkou, kúpacia kaďa s vykurovacím telesom, montážny material a návod na montáž.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Combi Hobbit Lux 500×400 Sauna a kúpacia kaďa”