SAUNA COMBI HOBBIT MINI LUX 450×220

Cena: 11 480,00 
Finance option

Sauna Hobbit Mini Lux je jedinečný saunovací domček so saunou a „horúcou“ kaďou v jednom. Vďaka ideálnej veľkosti a jedinečnému dizajnu je sauna Hobbit Mini Lux ideálny doplnok rodinného domu, alebo chaty. V saune sa pohodlne môže naraz saunovať až 2-5 ľudí a následne si oddýchnuť v horúcej kadi, ktorá je z 3 strán krytá, takže budete mať úplné súkromie. Precízne spracovanie každého detailu uspokojí aj náročnejších zákazníkov.

Skvelá príležitosť vytvoriť si vlastný domáci wellness kútik, ktorý vďaka unikátnemu vzhľadu pôsobí tiež ako estetický doplnok priestoru a zapadne do každej záhrady. Sauna môže byť vykurovaná pieckou na tuhé palivo, alebo elektrickou pecou o výkone 9kW. Pec do sauny nie je súčasťou balenia.

Kúpacia kaďa môže byť vybavená LED svetlom, tryskami na perličkovú masáž, lebo filtráciou. Výhrevné teleso pre ohrev vody v kadi je súčasťou dodávky sauny.

Sauna sa dodáva v demonte a je pripravená na zostavenie svojpomocne. Montáž zvládnu dvaja zručnejší ľudia. Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž našou spoločnosťou, radi Vám prídeme Vašu novú saunu nainštalovať.

Celosklenená zadná stena

Doprava a Vykládka

Montáž

Saunová pec na tuhé palivo

Elektrická saunová pec

Doplnky

Doplnky do Kúpacej kadi

Náter sauny jedným náterom (exterier)

Popis

Rozmery:  4,50 x 2,20m
Skladba sauny: V saune Hobbit mini Lux sa nachadza saunová kabína  a vyhrievaná kaďa.
Celková výška: 2,16 m (merané od zeme vrátane podstavca)
Hrúbka steny: Konštrukcia z masívneho Severského smreku o hrúbke 44mm v thermo  úprave. Bočné steny z CLT panelov.
Strecha: Asfaltový šindel, ktorý je súčasť balenia
Dodatočné informácie: Súčasťou balenia sú celosklenené dvere, okno,  kaďa s vložkou, vykurovacie teleso kade a sauny, saunové lavice a ochrana piecky, vetracie otvory s mriežkou, montážny material a návod na montáž.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SAUNA COMBI HOBBIT MINI LUX 450×220”

Možno by sa Vám páčilo…