• Zahradny Domcek 24
 • Výhody našich záhradných domčekov

  Naša stránka zahradnydomcek24.sk je na prvý pohľad online obchod so záhradnými domčekmi ako každý iný, ktorý ponúka záhradné domčeky, záhradné altánky, drevené altánky, altánky na grilovanie, drevené garáže a záhradné chatky, prístrešky pre auto a saunové domy. Ale predaj týchto drevostavieb nie je všetko, čo robíme!

  Neponúkame záhradné domčeky od iných spoločností, ale sami navrhujeme, vyrábame a dodávame naše záhradné domčeky. Naša materská spoločnosť má najnovšie technológie a 20+ ročné skúsenosti s výrobou záhradných domčekov. Výsledkom je najlepšia kvalita a na všetky naše záhradné domčeky, záhradné chatky, záhradné sauny, drevené garáže, prístrešky pre autá, záhradné altánky a altánky vám ponúkame 5-ročnú záruku.

  Väčšina našich záhradných stavieb sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a prirodzenosťou. Chceme ponúknuť krásne, praktické a cenovo dostupné záhradné domčeky, ktoré vás budú baviť ešte dlho.

  Sme spoločnosť orientovaná na zákazníka a byť flexibilní je pre nás dôležité. Preto pre nás nie je problém, ak chcú naši zákazníci špeciálny záhradný domček alebo chcú urobiť zmeny v existujúcich modeloch.

  Nikdy nespíme na vavrínoch a snažíme sa každý deň zlepšovať. Pre každú sezónu navrhujeme nové záhradné domčeky a drevostavby, aby bola naša ponuka čo najatraktívnejšia. 

  Viac dizajnu, viac kvality, viac flexibility a viac služieb zákazníkom – to sú štyri hlavné piliere, vďaka ktorým je náš eshop tým najlepším miestom, kde si môžete kúpiť svoj záhradný domček.