Záhradný domček so saunou Hansa Deluxe A 22m2 / 3 x 7 m / 70mm

Cena: 19,680.00 
Finance option

Záhradný domček so Saunou A bol navrhnutý pre jedinečný zážitok z fínskej sauny. Vo Fínsku vlastná sauna nie je iba miestom na oddych, ale aj miestom na socializáciu a strávenie príjemných chvíľ v dobrej spoločnosti. Strávte lenivé popoludnie so svojimi priateľmi a rodinou, užite si niekoľko saunových kúpeľov a vychutnajte si oddych vo Vašom záhradnom domčeku. Vďaka veľkému vnútornému priestoru o veľkosti 15m2 a priestrannej verande si môžete každý deň vychutnať tento skvelý prírastok do Vašej záhrady a nejde iba o samotnú saunu. Tento záhradný domček so saunovou kabínou ponúka naozajstnú kvalitu. Domček má extra silné 70mm hrubvé masívne steny, dvojité zasklenie okien a dverí, 28mm hrubé podlahové dosky a 28 mm hrubé, impregnované terasové dosky, ktoré sú súčasťou štandardného balenia. Umiestnenie verandy a miestnosti sa dá vymeniť, podľa toho, ako si želáte mať domček orientovaný.

Dostupné u nášho dodávateľa

Vykládka

Montáž

Základ pod domček na zemných vrutoch

Strešná krytina

Náter Domčeka

Izolácia podlahy a strechy

Odkvapový systém

Katalógové číslo: G0205 Kategórie: Značka:

Popis

Rozmery: 3,4 x 7,2 m + terasa 3,3 x 4 m
Výška steny: 2,3 m
Celková výška: 2,63 m
Hrúbka steny: 70 mm
Vnútorný priestor: 22 m²
Strecha: Rozmer strechy cca 45 m², strešné dosky 18 mm
Podlaha: 28 mm
Dvere: Posuvné dvere 2,76 x 1,95 m (dvojité zasklenie), vnútorné dvere 0,8 x 1,95 m, saunové dvere 0,69 x 1,93 m
Počet okien: 2 x otvárateľné okno 0,7 x 0,5 m (dvojité zasklenie), 1 x otvárateľné okno 0,5 x 1,79 m (dvojité zasklenie)
Materiál: Severský smrek
Dodatočné informácie: Základové dosky sú naimpregnované. Balenie obsahuje závitové tyče na spevnenie konštrukcie domčeka, montážny materiál, sklenené výplne okien a dverí, zámkovú vložku a návod na montáž. Na záhradný domček poskytujeme 5 ročnú záruku.
Saunová kabína: 1,96 x 1,96 m. Všetky naše štandardné saunové kabíny majú zaizolovanú strechu (absolútna nutnosť) a vnútorné vybavenie je vyrobené z vybraného smrekového dreva. Saunová kabína obsahuje lavice, ochrana piecky, opierky hlavy, drevený rošt a špeciálne saunové dvere, ktoré sú vyrobené z 8mm tvrdeného bezpečnostného skla. Domček sa dá postaviť aj v zrkadlovom prevedení.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Záhradný domček so saunou Hansa Deluxe A 22m2 / 3 x 7 m / 70mm”